het intaketeam

Het intaketeam beschikt over professionals zoals psychiatrisch verpleegkundigen,  (wijk) verpleegkundigen en begeleiders.  De leden van het intaketeam plannen de intake. Op basis van je wensen en zorgvraag bekijkt de intaker wie van onze teamleden het meest geschikt is om je de best mogelijke zorg te bieden.

Marjolein Boode begeleider

marjolein@hulpdiehelpt.nl 06-28360853

Irene Peet begeleider

irene@hulpdiehelpt.nl 06-28036530

Anja van Aartsen psychiatrisch verpleegkundige

anja@hulpdiehelpt.nl 06-21463952

Marian Rijnhout psychiatrisch verpleegkundige

marian@hulpdiehelpt.nl 06-38080624

Ellen Boverhof psychiatrisch verpleegkundige

ellen@hulpdiehelpt.nl 06-28526812

Herman Lubbersen oprichter en psychiatrisch verpleegkundige

herman@hulpdiehelpt.nl 085-30 37 276

Aly Hegeman oprichter en psychiatrisch verpleegkundige

aly@hulpdiehelpt.nl 085-30 37 276

de administratie

Onze administratie voert de cliëntenadministratie en de financiële administratie. Neem gerust contact op als je vragen hebt aan ons administratief team.

Linda Knobben administratief medewerker

linda@hulpdiehelpt.nl 085-30 37 276

Judith Disselborg office manager

judith@hulpdiehelpt.nl 06-18720761

de clientenraad

Wij vormen samen de cliëntenraad. Alledrie hebben wij persoonlijk ervaring gehad met de zorg van Hulpdiehelpt. Wij maken ons sterk voor de belangen van cliënten. We geven advies om de kwaliteit van de zorg hoog te houden, of te verbeteren. We werken veel samen met het bestuur, en we zijn ook bereikbaar voor cliënten. Heb je tips voor ons, om de kwaliteit van Hulpdiehelpt beter te maken of wil je meer informatie, mail ons dan. Wij horen het graag!

Jolanda Schutte lid clientenraad

clientenraad@hulpdiehelpt.nl

Heidy Meijer lid clientenraad

clientenraad@hulpdiehelpt.nl

Jolanda Krukkert lid clientenraad

clientenraad@hulpdiehelpt.nl

Hulpdiehelpt

Aly Hegeman , oprichter en psychiatrisch verpleegkundige

“Ik ben begonnen in de ouderenzorg. Daarna heb ik binnen de psychiatrie de opleiding tot verpleegkundige gedaan. Ik heb zowel ambulante als klinische ervaring met verschillende doelgroepen.

Ik vind het belangrijk cliënten in hun eigen kracht te zetten en zie het als uitdaging hun interne motivatie aan te spreken. Kernwaarden als respect voor elkaar en gelijkwaardigheid vind ik belangrijk. In mijn werk probeer ik op een open en transparante manier begeleiding te bieden naar cliënten en betrokkenen.”

Herman Lubbersen , oprichter en psychiatrisch verpleegkundige

“Ik ben opgeleid als psychiatrisch verpleegkundige en heb inmiddels ruim tien jaar ervaring binnen zowel de behandelsetting individuele- als groepsbegeleiding.

Ik vind het belangrijk mijn werk met plezier en respect voor elkaar uit te voeren. Daarnaast staan kernwaarden als eerlijkheid en oprechtheid voor mij hoog in het vaandel. Ik probeer begeleiding te bieden op een ondersteunende en motiverende manier: we zetten de zorg in waar nodig, en schalen weer af als dit mogelijk is.”

de raad van commissarissen

De raad van commissarissen bestaat uit 3 leden, te weten:

Mevrouw D. Vriezekolk (voorzitter)
De heer S. Radstake
De heer H. Kalter (vice voorzitter)

De raad van commissarissen heeft de rol van interne toezichthouder. Dit houdt in dat zij toezien op de kwaliteit van het dagelijks bestuur van Hulpdiehelpt.